В нашому закладі було проведено Тиждень екології. Для діток проводились заходи спрямовані на формування екологічної культури особистості, усвідомлення себе частиною природи, залучення вихованців до активної екологічної діяльності, спрямованої на поліпшення навколишнього природного середовища. Діти дізналися багато цікавих фактів про екологію, грали в різноманітні ігри, саджали дерева та квіти, проводили досліди, експерименти, прибирали територію. 🌷🌿🪻