У період з 4 по 8 листопада в закладі дошкільної освіти (ясла-садок)✓1 “Веселка” відбувся Тиждень безпеки дитини.
Метою проведення тижня було:
покращити освітню роботу з дітьми з питань безпеки, формувати у дітей знання про безпечну поведінку в екстремальних ситуаціях, продовжувати знайомити з правилами дорожнього руху, поведінки на вулиці, в природі, протипожежної безпеки та поведінкою під час пожежі; закріпити правила безпеки з вибухонебезпечними предметами, знання про дії під час сигналу “Повітряна тривога”. Формувати у дітей основи здорового способу життя. Навчити їх користуватися телефонами екстрених служб безпеки (101, 102, 103, 104).