Яка красива українська осінь!
Вона щороку в гості до нас йде.
Гриби смачненькі,яблука і груші
У подарунок дітям принесе.
І в наш садочок також вона завітала своїми осінніми дарами. Батьки та діти з радістю презентували їх на “Осінній ярмарці”, яка була проведена на території нашого закладу. Атмосфера радості, дружби та добра панувала між учасниками свята.
Висловлюємо щиру подяку всім батькам та працівникам хто долучився до проведення ярмарки.