Яка красива українська осінь!
Вона щороку в гості до нас йде.
Гриби смачненькі,яблука і груші
У подарунок дітям принесе.
І в наш садочок також вона завітала своїми осінніми дарами. Батьки та діти з радістю презентували їх на “Осінній ярмарці”, яка була проведена на території нашого закладу. Атмосфера радості, дружби та добра панувала між учасниками свята.