Дитинство – безтурботне життя. Але на дітей всюди чатує небезпека.
Потрібно в ігровій формі пояснити їм та завчити кілька правил поведінки вдома для того , щоб запобігти небезпеці.
- Не відиняй незнайомцям двері!
- Не підходь до відчиненого вікна! Зберігай спокій , не плач!
- Телефонуй дорослим або у служби та розбірливо говори!
- Гратися та вмикати побутові прилади , газову плиту заборонено, уникай небезпечних ігор.
- Не вмикай електроприладів. Грай безпечні ігри. Сірники, гострі предмети , ліки для ігор не використовуй.
Та найкращим правилом є: «Не залишайте дітей самих ні на хвилину!




