З 7 по 11 квітня у закладі було проведено “Тиждень безпеки дитини”.
Метою Тижня безпеки було: перевірити та удосконалити у дітей знання і уявлення про можливі небезпечні ситуації, підвищити ефективність освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки, знайомити із правилами поведінки під час повітряної тривоги, правилами пожежної та мінної безпеки, дорожнього руху, формувати основи здорового способу життя та правил поведінки в природі.




