Дитинство — найважливіший період в житті кожної людини, спогади про який ми пронесемо через усе своє життя. І так важливо, щоб ці згадки були приємними і щасливими, сповненими маминої ласки, батьківської турботи, яскравих посмішок і сонячного тепла.
Кожна дитина має право на щастя, любов і опіку. Але головне право – це право на життя, життя без насильства. На жаль, сьогодення наповнене не лише приємними моментами, а й такими, які викликають дитячі сльози.
Наші діти повинні знати, що насильство в будь-якій формі є неприпустимим. В межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» в нашому дитячому садочку для вихованців усіх вікових груп були проведені цікаві та корисні заняття, виховні бесіди , на яких дітки дізнались про свої права та обовʼязки, навчались розпізнавати і уникати ситуацій , які можуть бути небезпечними, розвивали вміння вирішувати конфлікти мирним шляхом, ставитись з повагою до себе та оточуючих, а наймолодші вихованці допомогли « подружити їжачка з ведмедиком».
Від того , як ми виховуємо в дитинстві, які зерна добра та справедливості закладаємо, залежить наше майбутнє і найголовніше завдання- це допомогти дітям зростати в любові, турботі, повазі один до одного та безпеці.