В нашому закладі було проведено “Тиждень безпеки життєдіяльності дитини” з метою запобігання дитячого травматизму, навчання дітей правилам безпеки життєдіяльності та набуття ними практичних навичок, поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій. Під час “Тижня безпеки дитини” проведено заходи відповідно до розробленого Плану: проведено бесіди, тематичні інтегровані заняття, розгляд ілюстрацій, читання художньої літератури, дидактичні та сюжетно-рольові ігри, образотворча діяльність, моделювання проблемних ситуацій, досліди. Також було проведено практичне заняття з евакуації у разі надзвичайних ситуацій.




